خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  http://www.n-javan.com/aks/eftekharzadeh.jpg

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  مصاحبه خبرگزاری ایمنا با مهندس زارعی قبل از برگزاری دوره پنجم مسابقات کارآفرینی و کسب و کار ایران

  مسابقات کارآفرینی و کسب و کار ایران - اخبار منتشر شده مسابقات کارآفرینی در رسانه ها
  New Page 1

  خبرگزاری ایمنا در طی مصاحبه ای با مهندس علی زارعی قبل از برگزاری دوره پنجم مسابقات کارآفرینی ایران متن زیر را منتشر نمود

  http://www.n-javan.com/bazi-karafarini/karafarini-game5/imna-bazi5.jpg

  جهت دیدن لینک مستقیم خبر در خبرگزاری ایمنا اینجا کلیک کنید

  http://imna.ir/vdciwrazpt1az32.cbct.html

   

  بازی کسب و کار ایرانی در کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان

  خبرگزاری ایمنا: مدیرمسابقات کسب و کار ایرانی از برگزاری جذاب‌ترین مسابقه کسب وکار ایرانی در کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان خبر داد و گفت: این مسابقات برای نخستین بار و بر اساس استاندارد جهانی کسب و کار در ایران برگزار می شود.

  يکشنبه ۲۷ مرداد ۱۳۹۲ - ۱۲:۵۸

  علی زارعی مدیر مسابقات کسب و کار ایرانی در گفتگو با ایمنا با اشاره به اینکه اصفهان در زمینه برگزاری این مسابقات پیشتاز است، افزود: این مسابقه در نیمه دوم تیر ماه سال جاری در تهران آغاز شد و پس از سه دوره برگزاری، دوره چهارم آن در روز جمعه ۱۱ مرداد با حضور جمع کثیری از علاقه‌مندان برگزار شد.
  وی با بیان اینکه این دست از مسابقات نوعی بازی شبیه‌سازی شده از مدل کسب و کار در بازار است، تصریح کرد: شرکت‌کنندگان در این بازی با مدل‌های کسب و کار آشنا شده، آموزش دیده و با تجربه از خطاهای احتمالی در این مسابقه از دوباره کاری و اشتباه در زمینه کاری جلوگیری می‌شود.
  مدیر مسابقات کسب و کار ایرانی بیان داشت: دوره چهارم این مسابقات در دبیرستان سماء با حضور سه تیم زرین‌شهر، طب الصادق و روزنامه اصفهان امروز برگزار شد که در نهایت تیم پژوهشکده طب الصادق برنده این دست از رقابت‌ها شد.
  وی در مورد ویژگی‌های این دست از مسابقات گفت: مهمترین حسن این بازی ساده بودن و انجام پذیربودن آن است حداکثر زمان این مسابقه چیزی حدود ۴ تا ۵ ساعت است که حدود ۲ تا ۳ ساعت آن به مذاکره بین تیم‌ها اختصاص یافته و با تنظیم قرارداد با یکدیگر به رقابت می‌پردازند.
  زارعی با اشاره به برگزاری دوره پنجم این مسابقات فردا دوشنبه در محل کمیته شهروندی گفت: در حال حاضر کمیته فرهنگ شهروندی اصفهان برای برگزاری این مسابقه اعلام آمادگی کرده که فردا راس ساعت ۱۵ با حضور تیم‌های شرکت کننده برگزار می‌شود.
  وی با بیان اینکه مسابقات کسب و کار جدای از ماهیت آموزشی و سرگرم کننده ای که دارد افراد را با محیط واقعی کسب و کار و تجارت آشنا می‌کند و اظهارداشت: این مسابقات فرصت مناسبی را برای مذاکره و بازاریابی شرکت‌های مختلف نیز فراهم کرده است تا بتوانند در محیطی کاملا علمی و کاری به صحبت و تبادل نظر با یکدیگر بپردازند.
  مدیر مسابقات کسب و کار ایرانی ادامه داد: این دست از رقابت‌ها تنها توسط بنده و برای نخستین بار در ایران راه‌اندازی شده است، و مصمم هستم در آینده‌ای نه چندان دور لیگ مسابقات کسب و کار را در ایران راه‌اندازی کنم.
  وی با اشاره به اینکه این بازی بر اساس استاندارد سازمان جهانی کار تدوین شده است، خاطرنشان کرد: اساس این بازی مشارکت و کارگروهی بوده که با هدف مدلسازی برای کسب و کار است، در این بازی افراد بر حسب علاقه خود می‌توانند وارد یک فضای کسب و کار با حضور تولیدکننده، فروشنده، بانک و سایر ارکان اقتصادی شوند و همان تصمیماتی را که باید در پس از اجرای هر مسابقه مشاهده کنند در جریان مسابقه یاد بگیرند.
  زارعی با بیان اینکه قدرت مذاکره و محاسبات مالی مهمترین مهارت برای پیروزی است، تصریح کرد: در ابتدای بازی مهارت‌های مالی و محاسباتی بیش از هر مهارت دیگر در این بازی مورد نیاز است، اما در ادامه بازی باید بدانند که بدون همکاری رقبا و مذاکره با آنها نمی‌توانند کار مورد نظر را رونق دهند.
  وی افزود: افرادی در این مسابقه پیروز می‌شوند که هوش مالی قویتر و قدرت چانه زنی بیشتری داشته باشند.
  مدیر مسابقات کسب و کار ایرانی با اشاره به اینکه در این بازی باید به کیفیت کالای تولیدی نیز دقت کرد، بیان داشت: در این بین باید به حوادث پیش بینی نشده نیز توجه داشت و با استفاده از کارت‌های زندگی بخشی از درآمد خود را در این زمینه خرج می‌کنند و با خرید کالاهای اساسی زندگی خود را می‌گذرانند، در واقع در این دست رقابت‌ها تیمی موفق است که خرید بهتری داشته، درآمد بیشتری کسب کنند و از آن برای رفاه زندگی خود استفاده کنند.

   

   

  جهت شرکت در دروه بعدی مسابقات کارآفرینی  و بازی در یک تیم اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن عکسها و گزارشات مسابقات اینجا کلیک کنید

  جهت دیدن اخبار  مسابقات در رسانه ها اینجا کلیک کنید

   

  آخرين بروز رساني (دوشنبه ، 28 مرداد 1392 ، 01:59)

   

  افزودن نظر

  کد امنیتی
  بازنشانی

  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد