خرید پستی

http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

ارتباط با ما

تماس با ما

درباره ما

عکسهای مراسمهای موسسه

آشنایی با کارشناسان موسسه

شماره پیامک ما

30006016285212

لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

موقعیت شما در سایت
    صفحه اصلی
    شمارنده
    آموزش نخبه پروری

http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

Home

گالری عکسها

http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

کتابهای ارزهای دیجیتال (چرا بیت کوین+ساخت کیف پول+ژورنال معاملاتی) نویسنده: مهندس علی زارعی

ارزهای دیجیتال - مجموعه کتابهای ارزهای دیجیتال

تاکنون سه کتاب کاربردی برای ارزهای دیجیتال تالیف گردیده است که در ادامه توضیحات هر سه کتاب را مشاهده می کنید.شما می توانید جهت خرید کتابها به صورت تکی و یا بیشتر اقدام نمایید که در انتهای مطلب نحوه خرید توضیح داده شده است

کتاب  "چرا بیت کوین" می تواند نگرش شما درباره بیت کوین و ارزهای دیجیتال را تغییر دهد.خواندن این کتاب به همه افراد در هر سنی توصیه می گردد

مقدمه کتاب چرا بیت کوین

در سالهای اخیر ارزهای دیجیتال انقلابی را در بازارهای مالی بپا کرده اند. از سال 2010 که بیت کوین رسما به عنوان ابزار مالی مورد استفاده قرار گرفت رشد عجیبی نمود که آن زمان حتی برای کسی قابل تصور هم نبود.پس از آن رمزارزهای دیگری به دنیای کریپتو آمدند و چند سالی است سرمایه گذاری در این بازار شدت گرفته است.به عقیده من اگر کسی بخواهد در این بازار سرمایه گذاری کند ابتدا باید آگاهی کاملی درباره بازار داشته باشد و سپس با توجه به ریسک پذیری و استراتژی خودش وارد بازار شود ولی اغلب افراد فقط به صورت هیجانی و پس از آنکه بازار یک رشد زیادی نمود و با توصیه دوست و آشنا (که این آشنایان خودشان اطلاعات چندانی از بازار ندارند و به صورت شانسی در موقع مناسبی ارزی خریده و سود کرده اند) وارد بازار می شوند و در اکثر مواقع با ضررهای بالا مجبور به ترک بازار می شوند.

در این کتاب سعی می کنم به زبانی ساده که برای همه قابل فهم باشد صحبت کنم . از بکار بردن کلمات تخصصی پرهیز می کنم.تجربه آموزشی ام طی سالیان گذشته نشان داده با این سبک افراد به صورت مفهومی مطلب را یاد می گیرند و در نهایت می توانند سرمایه گذاری موفقی داشته باشند.توصیه می کنم حتی اگر در بازار ارزهای دیجیتال فعالیت دارید مفاهیم این کتاب را بدرستی یاد بگیرید.البته این سلسله آموزشها ادامه خواهند داشت و حتما کتابهای بعدی من درباره ارزهای دیجیتال را هم پیگیری نمایید تا مطلب بدرستی و کامل به شما انتقال یابد.در این کتاب فقط درباره بیت کوین صحبت می کنم ولی در کتابهای بعدی به سراغ ارزهای دیگر می روم که کلا داستان متفاوتی از بیت کوین دارند و پروژه های مختلفی را ارائه می دهند.

در کتاب چرا بیت کوین، برخی تجربیات و مفاهیم را آموزش دادم .برای پیشرفت بیشتر در بازارهای مالی باید هر روز آموزشهای جدید را یاد بگیرید .همچنین تجربه می تواند شما را همواره قوی تر نماید . مطمئنم اگر به توصیه ها و نکات این کتاب توجه نمایید موفقیت شما در بازار کریپتو به شدت افزایش می یابد.

فهرست مطالب کتاب چرا بیت کوین؟

چرا بیت کوین بوجود آمد؟

مشکل اساسی اول

مشکل اساسی دوم

مشکل اساسی سوم

مشکل اساسی چهارم

حل مشکلات اساسی با بیت کوین

حل مشکل اساسی اول

بیت کوین در برابر طلا

حل مشکل اساسی دوم

حل مشکل اساسی سوم

کریپتو توریسم یا گردشگری با کریپتو

حل مشکل اساسی چهارم

بیت کوین نابود می شود!

هاوینگ بیت کوین

تغییر قیمت بیت کوین پس از هاوینگ

چرخه رشد بازار  کریپتو بعد از هاوینگ بیت کوین

فصل بهار و تابستان بیت کوین

شاخص ترس و طمع بیت کوین

توصیه تجربی در مورد شاخص ترس و طمع

درباره نویسنده

جهت خرید کتاب چرا بیت کوین (به تنهایی) مبلغ صد و پنجاه هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

توجه اگر می خواهید بقیه کتابها را هم تهیه کنید به پایین صفحه بروید

مقدمه کتاب ساخت کیف پول و معامله در صرافی ارزدیجیتال        

برای ورود به دنیای ارزهای دیجیتال و سرمایه گذاری در این بازار باید پس از شناخت ماهیت هر ارز و تحلیل بنیادی و تکنیکال ، ارز را خریداری نمایید.

برای خرید شما باید ابتدا آموزشهای لازم را دیده باشید زیرا در این بازار تنها یک اشتباه کوچک ، تاکید می کنم تنها یک اشتباه می تواند همه دارایی شما را صفر کند.در این کتاب سعی نمودم تجربیات چندین ساله خودم در ارتباط با صرافی های مختلف ، نحوه ثبت نام و معامله در آنها و همچنین ساخت کیف پول و نحوه انتقال ارز از صرافی به کیف پول و... را با دقت توضیح دهم.

در میان آموزشها نکات ریز و مهم زیادی را گفتم که هر یک از آنها        می تواند در سودآوری بیشتر شما ، همچنین جلوگیری از هک حساب یا اشتباهاتی که باعث ضرر و زیان شما گردند به شدت موثر باشند.

بنابراین توصیه می کنم ابتدا کتاب را کامل بخوانید ، نکته برداری کنید و پس از اینکه مطمئن شدید آمادگی لازم را برای انجام معاملات دارید اقدام به خرید و فروش نمایید .  

فهرست مطالب کتاب ساخت کیف پول و معامله در صرافی ارزدیجیتال

صرافی ارزدیجیتال

در کدام صرافی ارزدیجیتال ایرانی عضو شوم؟

صرافی والکس

خرید ارزدیجیتال در صرافی والکس

بات معامله گر

سکوی معاملات

معاملات تعهدی

اعتبار خرید کالا

برداشت ارزدیجیتال

واریز کوین

برداشت ارز به صورت ریال

صرافی های نوبیتکس و رمزینکس

چطور در رمزینکس ثبت نام کنیم

چطور سطح ویژه رمزینکس را فعال کنم؟

صرافی کیف پول من

معاملات در صرافی کیف پول من

صرافی های خارجی ارزدیجیتال

کیف پول ارزدیجیتال

تجربه تلخ صرافی ایرانی کریپتولند

انواع کیف پولهای ارزدیجیتال

کیف پول سخت افزاری یا سرد

هک کیف پول سخت افزاری

کیف پول نرم افزاری یا گرم

تراست ولت یکی از بهترین کیف پولهای دیجیتال

نحوه نصب تراست ولت

نحوه ساخت کیف پول تراست ولت و اضافه کردن ارزها

نحوه ساخت چند کیف پول در تراست ولت

آموزش بازیابی کیف پول تراست ولت یا ریکاوری آن

نکاتی مهم برای حفظ امنیت تراست ولت

نحوه پیدا کردن عبارت ریکاوری تراست ولت

روش بازیابی رمزارزهای گم شده در کیف پول تراست ولت

پیدا کردن آدرس ارزدیجیتال در تراست ولت

ارسال ارزدیجیتال و مشاهده وضعیت آن تراکنش در شبکه

پیدا کردن کد تراکنش در کیف پول تراست ولت

آموزش استیکینگ ارزدیجیتال در کیف پول تراست ولت

تبدیل ارزهای دیجیتال به یکدیگر در تراست ولت

اتصال کیف پول تراست ولت به صرافی غیرمتمرکز

خرید از پنکیک سواپ با تراست ولت

کیف پول کوینومی

کیف پول نرم افزاری متامسک

کیف پول نرم افزاری کوین بیس

راه اندازی کیف پول سیف پل

در کیف پول سیف پل چگونه می توانیم ترید کنیم؟

جهت خرید کتاب  ساخت کیف پول و معامله در صرافی ارزدیجیتال مبلغ سیصد هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

توجه اگر می خواهید بقیه کتابها را هم تهیه کنید به پایین صفحه بروید

مقدمه کتاب ژورنال معاملاتی

فرقی نمی کند در کدام بازار مالی فعالیت دارید. یکی از مهمترین ابزاری که می تواند کمک زیادی به شما در جهت سودآوری بیشتر و نظم معاملات داشته باشد ژورنال معاملاتی می باشد.این ابزار در حین سادگی کاربرد بسیار خوبی دارد و معمولا معامله گران موفق حتما از آن استفاده نموده اند . اگر ترید می کنید و یا هولدر هستید ، در بورس ، ارزهای دیجیتال یا بازار فارکس  فعالیت مالی دارید، باید از ژورنال معاملاتی استفاده کنید.

در ادامه اهمیت تهیه این ژورنال را مرور خواهیم کرد و یک صفحه نمونه وارد کردن اطلاعات را نمایش می دهم و بقیه صفحات کتاب را برای شما گذاشته ام که اطلاعات خودتان را وارد کنید .زیر هرصفحه می توانید نتایج مربوط به آن صفحه را وارد کنید .همچنین بین هر چند صفحه معاملاتی، یک صفحه خالی برای تجزیه و تحلیل معاملات قبلی و ترسیم نقشه راه جدید وجود دارد .

من پس از  سالها فعالیت در بازارهای مالی بخوبی می دانم که استفاده از این ژورنال در بلندمدت کمک زیادی به شما خواهد نمود و امیدوارم سودهایتان در گذر زمان افزایش چشمگیری داشته باشند. 

جهت خرید کتاب ژورنال معاملاتی مبلغ دویست هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

اگر تمایل دارید  دو یا سه کتاب را به صورت همزمان تهیه کنید واریزی به صورت زیر می باشد

جهت خرید  هر سه کتاب (چرا بیت کوین + ساخت کیف پول + ژورنال معاملاتی) مبلغ پانصد و پنجاه هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

جهت خرید کتابهای (ساخت کیف پول + ژورنال معاملاتی) مبلغ چهارصد و پنجاه هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

جهت خرید کتابهای (چرا بیت کوین + ساخت کیف پول) مبلغ چهارصد هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

جهت خرید کتابهای (چرا بیت کوین + ژورنال معاملاتی) مبلغ سیصد هزار تومان(خرید کتاب + هزینه پستی) به شماره کارت   6362141804637859 به نام علی زارعی واریز نمایید و سپس اینجا کلیک کنید و فرم را تکمیل کنید

جهت ثبت نام در دوره های آمورشی ترید و ارزهای دیجیتال اینجا کلیک کنید

جهت دیدن کتابهای دیگر مهندس علی زارعی اینجا کلیک کنید

جهت دیدن رزومه کامل مولف (مهندس علی زارعی) اینجا کلیک کنید

آخرين بروز رساني (يكشنبه ، 13 خرداد 1403 ، 20:22)

آموزش نخبه پروری

اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

محصولات فروشگاه
    پربازدیدترین مطالب
    سرمایه گذاری - استخدام

شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

آخرین محصولات
    کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد