خرید پستی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

   

  ارتباط با ما

  تماس با ما

  درباره ما

  عکسهای مراسمهای موسسه

  آشنایی با کارشناسان موسسه

  شماره پیامک ما

  30006016285212

  لطفا پیغامتان را به شماره بالا پیامک کنید

  موقعیت شما در سایت
  صفحه اصلی
  شمارنده
  آموزش نخبه پروری

  http://www.n-javan.com/aks/kar.jpg

  http://www.n-javan.com/ghatar/125112_313.jpg

   

  Home

  گالری عکسها

  http://www.n-javan.com/aks/click.jpg

  

  گزارش خبرگزاری ایمنا از نشست خبری جشنواره ملی راهکار

  موسسه رشد خلاقیت - اخبار جشنواره ملی راهکار
  New Page 1

  راهکارهای کارآفرینی به جوانان آموزش داده می‌شود

  خبرگزاری ایمنا: دبیراجرایی جشنواره ملی کارآفرینی راهکار گفت: در این جشنواره سعی داریم تا راهکارهای کارآفرینی را استخراج و آن را جهت موفقیت هر چه بیشتر جوانان به آنان ارائه دهیم.

  شنبه ۷ بهمن ۱۳۹۱ - ۱۲:۰۳

  علی زارعی دبیر اجرایی جشنواره ملی کارآفرینی راهکار با بیان اینکه این جشنواره در تاریخ ۱۷ بهمن سال جاری در محل اتاق بازرگانی اصفهان برگزار می‌شود، افزود: این جشنواره به منظور شناسایی راهکارهای کارآفرینی و گسترش فرهنگ کارآفرینی و معرفی کارآفرینان برتر به جوانان برگزار می شود.
  وی با اشاره به اینکه ایده برگزاری این جشنواره از برنامه رادیویی راهکار زده شد، بیان داشت: این برنامه از سه بخش اساسی تشکیل شده بود که شامل بخش آموزشی، معرفی کارآفرینان موفق و راهکارهای موفقیت آنان و در نهایت بیان راه‌های کلیدی موفقیت بوده است.
  دبیر اجرایی این جشنواره اظهارداشت: این جشنواره نیز با الگوگیری از این برنامه و در همان بخش‌های ارائه شده در رادیو با بهره‌گیری از کارآفرینان موفق جهت الگو سازی برای جوانان و تامین آینده درخشان برای آنان انجام می‌شود.
  وی با اشاره به بخش تحلیل تکنیکی این جشنواره، گفت: این بخش به بررسی تکنیک‌ها و را‌ه‌های موفقیت کارآفرینان پرداخته و چکیده آن را به عنوان راهکار موفقیت به جوانان ارائه می‌کند.
  زارعی بخش بورس ایده را یکی از بخش‌های دیگر این جشنواره دانست و خاطرنشان کرد: در این بخش به افراد اجازه ایده‌پردازی و خرید وفروش ایده و فکر داده می‌شود، به عبارتی افراد صاحب ایده در این بخش به تبادل نظر با سرمایه گذاران پرداخته و با رضایت صاحب ایده، فکر آنان خرید و فروش می‌شود.
  وی با بیان اینکه بخش بورس ایده برای تجاری‌سازی ایده‌هایی که به هر دلیل احتمال اجرای آنان وجود ندارد پایه‌ریزی شده است، افزود: بسیاری از مخترعان و صاحبان ایده هستند که به دلیل مشکلات مالی قادر به اجرای ایده خود نیستند به همین دلیل این بخش راه‌اندازی شد تا ایده‌ها مطرح شود، با سرمایه‌داران مشورت شود و درنهایت با توافق دو طرف این ایده خرید و فروش شود.
  دبیر اجرایی این جشنواره با اشاره به تهیه کتاب آموزشی راهکار دراین جشنواره، بیان داشت: این کتاب حاصل معرفی کارآفرینان و بیان زندگی آنان است که در کتابی با عنوان راهکار ارائه می‌شود.
  وی ادامه داد: در بخش بورس ایده در صدد شناسایی افراد صاحب ایده و ایجاد یک واحد حقوقی برای خرید و فروش ایده آنان هستم که در حال حاضر مقدمات این کار انجام گرفته است، به طور کلی هدف ما در بخش بورس ایده دخالت در کار افراد نیست بلکه درصدد هستیم تا شرایط بهتر و بیشتری را معرفی کنیم تا افراد بتوانند به تبادل نظرات و اندیشه‌های خود بپردازند.
  زارعی با بیان اینکه در پایان دوره‌ها کارگاهی که توسط کارآفرینان موفق اجرا می‌شود گواهی شرکت به افراد عطا می‌شود، اظهارداشت: در حال حاضر دربخش کارگاهی جشنواره راهکار تاکنون ۱۸۰ نفر اعلام علاقه‌مندی کرده‌اند.
  وی افزود: در بخش طرح‌های ارائه شده در جشنواره نیز تاکنون ۲۰۰ طرح ثبت شده که ازبین آنها تنها ۵۰ طرح برای ارائه در بخش بورس ایده انتخاب شدند.
  دبیر اجرایی این جشنواره با اشاره به اینکه موسسه رشد و خلاقیت نوآوران جوان مجری این جشنواره است، بیان داشت: از همکاران این جشنواره کمیته آموزشی و بانوان اتاق بازرگانی، خیریه کارآفرینی باقرالعلوم (ع) و شورای پیوند مخترعین و خیرین سرمایه‌گذار و درنهایت وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی است.
  وی افزود: علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این جشنواره می‌توانند به آدرس WWW.N-JAVAN.COM مراجعه و یا عدد ۱۰ را به سامانه ۳۰۰۰۶۰۱۶۲۸۵۲۱۲ ارسال کنند.

  http://www.n-javan.com/aks/neshast/IMG_0815.JPG

   

  http://www.n-javan.com/aks/neshast/IMG_0737.JPG

   

  آخرين بروز رساني (شنبه ، 12 اسفند 1391 ، 23:17)

   
  آموزش نخبه پروری

   

  اگر می خواهید با راهکارهای مختلف جهت افزایش تولید-بازاریابی-برندینگ آشنا شوید کلیک کنید

  اگر تصمیم به ایجاد کسب و کار جدیدی دارید کلیک کنید

   

   

  محصولات فروشگاه
  پربازدیدترین مطالب
  سرمایه گذاری - استخدام

  شرایط سرمایه گذاری  و اعطای نمایندگی

  http://www.n-javan.com/aks/sarmaye.gif

  آخرین محصولات
  کلیه حقوق سایت متعلق به موسسه رشد خلاقیت نوآوران جوان می باشد